پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت : بررسی اثرات فناوری اطلاعات بر توانمندی سازی شغلی کارکنان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشکده علوم انسانی

پایان نامه  برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

گرایش استراتژیک 

عنوان :

مطالعه اثرات فناوری اطلاعات بر توانمندی سازی شغلی کارکنان 

(مطالعه موردی شرکت توزیع برق منطقه ای غرب استان کرمانشاه)

  جستجو در سایت :   

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده :

ظهور فناوری جدید اطلاعات و تاثیری که بر جنبه های گوناگون زندگی داشته می باشد به ظهور بعضی تحولات بنیادی در روابط جوامع بشری منجر شده می باشد . این پدیده  با سرعتی چشمگیر خواسته های بشری را تحت تاثیر قرار داده و نیازهای جدیدی را به وجود آورده می باشد . امروزه فناوری اطلاعات و ارتباطات را می توان به عنوان ابزاری نیرومند برای ارتقا کیفیت و کارایی کارکنان مورد بهره گیری قرار دارد . توسعه روز افزون ابزار های مبتنی بر این فناوری ها و سرعت فراوان تطبیق آن با نیازمندی های بشر موجب شده تا شکل جدیدی از محیط یادگیری و تعاملی خلاق فعال و فراگیر ایجاد گردد .

امروزه اطلاعات یکی از مهمترین منابع قدرت در سازمان ها به شمار می رود براین اساس کسب اطلاعات به ویژه اطلاعاتی که به نظر می رسند تأثیر محوری یا راهبردی در سازمان داشته باشند می توانند برای ساختن یک پایگااه قدرت و نیز اعمال که به نظر می رسند تأثیر محوری یا راهبردی در سازمان داشته باشند می توانند برای ساختن یک پایگاه قدرت ونیز اعمال نفوذ در سازمان به کار رود .

در این پژوهش کوشش بر این شده می باشد از دیدگاه کارکنان شرکت برق منطقه ای غرب استان کرمانشاه ارتباط بین فناوری اطلاعات و توانمندی سازی کارکنان مورد مطالعه واقع گردید .

در این پژوهش آغاز اندازه کاربرد فناوری اطلاعات را در سازمان مورد مطالعه قرار داده پس از اطمینان یافتن از کاربرد آن اثرات آن را بر توانمند سازی شغلی کارکنان مطالعه نموده ایم .

تعداد صفحه :115

قیمت : 14700 تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               serderehi@gmail.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *