پایان نامه ارشد رشته مدیریت : بخش بندی مشتریان بانک ملت شهر اراک وتعیین استراتژی های مدیریت ارتباط با مشتری در هر بخش

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشکده علوم انسانی

پایان نامه  برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی

عنوان :

بخش بندی مشتریان بانک ملت شهر اراک وتعیین استراتژی های مدیریت ارتباط با مشتری در هر بخش

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده :

یکی از ضروری ترین نیازهای موسسات – اعتباری و علی الخصوص بانک ها در دنیای امروز شناسایی دقیق مشتریان به ویژه مشتریان وفادار و سود آور و مدیریت ارتباط با این مشتریان برای رسیدن به سود آوری بالاتر می باشد . یکی از روش های مورد بهره گیری برای رسیدن به این هدف ، تحلیل رفتاری مشتریان به لحاظ وفاداری و سود آوری با بهره گیری از تکنیک بخش بندی مشتریان می باشد یکی از پرکاربردترین مدل ها در فرایند بخش بندی مشتریان مدل RFM می باشد که به تازگی روش بهینه آن یعنی RFM   وزن دار بیشتر به کار می رود.

پژوهشی که پیش روی شماست از 5 فصل تشکیل شده می باشد :
جستجو در سایت :   


فصل اول مطالب کلی درمورد مقدمات و ضرورت موضوع هم چنین مسئله تحقیقی و اهداف آن ارائه شده می باشد .

فصل دوم که مبانی نظری پژوهش نامیده می گردد مطالبی که در مرور ادبیات موضوع پژوهش صورت گرفته به صورت کامل اظهار شده می باشد .

فصل سوم که روش شناسی پژوهش نام گذاری شده می باشد به تبیین کلی روش های به کار رفته برای رتبه بندی مشتریان روش خوشه بندی مورد بهره گیری و الگوریتم های مورد بهره گیری در پژوهش پرداخته می گردد .

فصل چهاررم که تجزیه و تحلیل داده ها نام گذاری شده می باشد داده های مشتریان بانک ملت شهر اراک با روش های مورد تصریح در فصل سوم تطبیق داده می گردد و به تجزیه و تحلیل داده ها با متدولوژی  مورد بهره گیری در فصل سوم می پردازیم .

فصل پنجم به نتیجه گیری و جمع بندی خواهیم پرداخت . همین گونه پیشنهاد های کاربردی برای بانک ملت شهر اراک به مقصود مدیریت ارتباط با مشتریان داده خواهد گردید و در ادامه استراتژی هایی که برای مدیریت ارتباط با مشتریان لازم می باشد به بانک ملت پیشنهاد می گردد .

تعداد صفحه :154

قیمت : 14700 تومان

***

—-

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *