پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت : بررسی سبک های تصمیم گیری در سازمان های دولتی

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج

دانشکده علوم انسانی

پایان نامه  برای دریافت درجه کارشناسی ارشد مدیریت 

عنوان :

مطالعه سبک های تصمیم گیری در سازمان های دولتی

جستجو در سایت :   

مطالعه موردی استانداری استان کردستان 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

مقدمه :

تغییر و تحولات محیطی موجب شده تا سازمان ها به مدیران خود به عنوان یکی از عوامل مهم در جهت فائق آمدن بر تحولات تقاضا ها و چالش های محیطی نگاه کنند . در چنین شرایطی مدیران نیازمند مهارتها و توانمندی های بی شماری می باشند .

مدیریت علم اقدام سازمان بوده فعالیت های مختلفی را به مقصود اداره صحیح سازمان و جامعه انجام می دهد فعالیت هایی مانند طرح ریزی سازماندهی هدایت کنترل و هماهنگی ثبت و گزارش امور و بودجه بندی و اعتبارات . جوهر تمام فعالیت های مدیریت ، تصمیم گیری می باشد که از اجزای جدایی ناپذیر مدیریت به شمار می آید و در هر وظیفه مدیریت به چگونگی جلوه گر می باشد .

تصیم گیری برای بهره گیری کارا از نیرو و منابع یک سازمان برای مدیران امری ضروری می باشد به گفته کونتز وجود طرح ، برنامه ، سیاست و خط مشی منوط به وجود تصمیم گیری می باشد .

این پژوهش در استانداری استان کردستان که شامل معاونت ها ادارا ت کل ، فرمانداری ها ، دفاتر ، بخشداری ها ، و … می باشد انجام می گیرد جامعه آماری کلیه مدیران ، معاونین فرمانداران ، بخشداران و کارکنان استانداری ها و فرمانداری ها ، بخشداری ها و .. می باشد هدف آن یافتن سبک غالب تصمیم گیری و یافتن اندازه بهره گیری از سبک عقلانی ، تفاوت بین ادراک کارکنان و مدیران از سبک غالب مورد بهره گیری مدیر و همچنین تاثیرات عواملی زیرا عوامل جمعیت شناختی عوامل سازمانی بر سبک های تصمیم گیری می باشد .

تعداد صفحه :303

قیمت : 14700 تومان

***

—-

پشتیبانی سایت :               serderehi@gmail.com

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *