پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی : بررسی تحلیلی چگونگی و میزان کاربرد کمی اطلاعات حسابداری در تصمیم گیری های مدیریت

موسسه تحقیقات و اموزش مدیریت

وابسته به وزارت نیرو

پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت مالی

موضوع :

مطالعه تحلیلی چگونگی و اندازه کاربرد کمی اطلاعات حسابداری در تصمیم گیری های مدیریت

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

چکیده :

پژوهش حاضر که موضوع آن مطالعه تحلیلی چگونگی و اندازه کاربرد کمی اطلاعات حسابداری در تصمیم گیری مدیریت در 5 فصل تنظیم گردیده می باشد .

مدیران شرکتها با داشتن اطلاعات کافی و صحیح میتوانند برنامه ریزی لازم را به منظو ر حضور در بازار رقابت داشته باشند.تا براساس اطلاعات واصله از حسابداری بتوانند بموقع تصمیم گیری نمایند. پس پژوهش را بابررسی تحلیلی چگونگی و اندازه کاربرد کمی اطلاعات حسابداری در تصمیم گیری مدیریت شروع میکنیم . اهداف پژوهش :

1-دستیابی به کیفیت مطلوب ، 2-رعایت مسئولیت های اجتماعی ، 3- بهره برداری بهنیه از امکانات ،4-بهره گیری مطلوب از بودجه و اعتبارات تخصیص یافته شده .فرضیه های پژوهش : جستجو در سایت :   

1)عدم بهره گیری مناسب ازاطلاعات حسابداری موجب عدم تخصیص اعتبارات گردیده می باشد .

2)عدم بهره گیری مناسب از اطلاعات حسابداری موجب عدم تخصیص منابع مالی گردیده می باشد .

3)عدم بهره گیری مناسب صحیح از اطلاعات حسابداری موجب عدم تعیین صحیح قیمت تمام شده گردیده می باشد .

4)عدم بهره گیری مناسب از اطلاعات حسابداری موجب عدم امکان تهیه و کنترل بودجه گردیده می باشد .

مهمترین ویژگی یک مطالعه علمی روش پژوهش آن می باشد .علمای متدولوژی روشهای پژوهش در مدیریت به گونه های متعدد تقسیم نموده اند . از این رو پژوهش حاضر از نوع تحقیقات توصیفی می باشد .در این پژوهش از روش پرسشنامه های بهره گیری گردیده .

جامعه آماری کلیه کارکنان شرکت سهامی ساختمان سد و تاسیسات آبیاری “سایبر”مستقر در تهران و پروژه های مربوطه در شهرستانها میباشد.

تعداد صفحه :150

قیمت : 14700 تومان

***

—-

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *