پایان نامه کارشناسی ارشد رشته مدیریت : ارزیابی اثر بخشی کانال های اطلاع رسانی و تفهیم استراتژی ها به کارکنان

دانشگاه آزاد اسلامی واحد سنندج
دانشکده علوم انسانی گروه مدیریت
پایان نامه جهت اخذ مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدریت بازرگانی گرایش مالی
عنوان :
ارزیابی تاثیر کانال های اطلاع رسانی و تفهیم استراتژی ها به کارکنان 

برای رعایت حریم خصوصی اسامی استاد راهنما،استاد مشاور و نگارنده درج نمی گردد

تکه هایی از متن به عنوان نمونه :

(ممکن می باشد هنگام انتقال از فایل اصلی به داخل سایت بعضی متون به هم بریزد یا بعضی نمادها و اشکال درج نشود اما در فایل دانلودی همه چیز مرتب و کامل می باشد)

مقدمه :

امروزه توسعه ، پیشرفت و کسب مزیت رقابتی تحت تاثیر عدم اطمینان های محیط پیرامون سازمان هایت و سازمان ها برای دست یابی به موفقیت بایستی از نوعی برنامه ریزی اصولی بهذه گیرند که آینده نگر و محیط گرا باشد . در این راستا برنامه ریزی و مدیریت استراتژیک مطرح می باشد که مطالعه محیط خارج و داخل سازمان ، فرصت ها و تهدید های محیط خارجی و نقاط اشکال داخلی سازمان را شناسایی می کند و با در نظر داشتن ماموریت و چشم اندز سازمان ، استراتژی هایی را ارائه می دهد که از ریسک عدم موفقیت سازمان می کاهند و با تبدیل این استراتژی ها به اهداف بلند مدت و کوتاه مدت و تخصیص منابع ، بقا و بهبود سازمان را تضمین می کنند .

اما مطالعات انجام شده درصد بالایی از شکست استراتژی ها را گزارش می کنند که در بسیاری از موردها استراتژی ها در مرحله پیاده سازی با مشکل و شکست روبه رو شده اند . اصولا چالش های اساسی مدیریت استراتژیک بیش از مرحله تدوین ، در اجرای استراتژی ها نهفته می باشد . اجرای استراتؤی مرحله تبدیل حرف به اقدام می باشد و این امر به لحاظ گستردگی ابعاد کار و تعدد عوامل بازدارنده ، از پیچیده ترین و ارزشمند ترین قابلیت های سازمانی به شمار می آید . جستجو در سایت :   

بایستی اذغان داشت بهره گیری از ساز و کار های مناسب جهت برقراری ارتباط و انتقال استراتژی به همه افراد سازمان ، کلید موفقیت در پیاده سازی استراتژی می باشد .

سازمان ها برای دست یابی به موفقیت نیازمند انند که کلیه کارکنانشان استراتژی را بفهمند و کار روزمره خود را به نحوی انجام دهند که در راستای اهداف و استراتژی های کل سازمان باشند در این راستا ارتباطات تأثیر بسیار مهمی اعمال می کند زیرا که مدیریت ارشد با به کار گیری کانال های مختلف میتواند اهداف و استراتژی های سازمان را به گونه ای انتقال دهد که همه کارکنان رادر جهت دستیابی به آنها همسو کند .

تعداد صفحه :159

قیمت : 14700 تومان

***

—-

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *